ASP Gençlik ve Spor Kulübü Video Konferans Toplantısı Gerçekleşti.

30.09.2015 tarihinde Kulüp Başkanımız Gürdal Gümüş’ün başkanlığında il müdürlüklerimizin katılımlarıyla Video Konferans Toplantısı gerçekleştirildi.

81 il müdürlüğümüzün aktif katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya il müdürleri, il müdür yardımcıları, şube başkanları, kuruluş müdürleri ve kuruluşlarda görev yapan antrenörler de katıldı.

Toplantı Başkan Gümüş’ün sunuş konuşmasıyla başladı. Gümüş, ana hedefimizin çocuk olduğunu, insan olduğunu, onları topluma kazandırmakla ilgili çaba olduğunu vurgulayarak hizmet verdiğimiz bireylerin rehabilitasyonu için sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal etkinliklere ciddi ölçüde eğilmemiz gerektiğini, Sayın Bakanımız Ayşen Gürcan’ında bu konuda duyarlılığının çok yüksek olduğunu belirtti.
 
Konuşmasında teşkilatlanmanın önemine vurgu yapan Gümüş, 2015 yılı sonuna kadar teşkilatlanmaya ve sporcu çocuklarımızla ilgili veri tabanının oluşturulmasına ağırlık verileceğini, şu anda 55 ilimizde şube kurulumunun gerçekleştiğini, önümüzdeki dönemlerde lokal toplantıların sık sık Video Konferans sistemiyle gerçekleştirileceğini belirtti.
 
Gümüş, katılımcıları Mart ayında gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısından bugüne kadar yapılan çalışmalar ve hedefler hakkında bilgilendirdi.
 
Toplantı illerin interaktif katılımıyla devam etti. Katılımcılar, Bakanlığımız hizmet alanına giren bireylere yönelik sunulacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere ilişkin sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdi.
 
Toplantı sonunda Gümüş, merkezin şubelerle sürekli olarak iletişim halinde olacağını belirterek, 81 ilinde toplantıya katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılımcılara teşekkür etti.
 
Toplantıya Genel Merkezden Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı As Başkan Hulusi Armağan YILDIRIM, AS Başkan Ergin BALCI, Kulüp Spor Koordinatörü Özcan Gül ve Kulüp Basın İşleri Sorumlusu Demet İMRENK de katıldı.  
 


Sonraki Sayfa: Başkanımız Gürdal GÜMÜŞ Halter ve Tekwando Federasyonlarını Ziyaret Etti…

Önceki Sayfa : Emrah Aydın 3 altın madalya kazanarak Litvanya’nın Klaipeda Şehrinde İstiklal Marşımızı coşkuyla okuttu.