Buz Devri Başlıyor...

 
ASP Gençlik ve  Spor Kulübümüz tarafından korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımız için geçen yıl  Ankara, Erzurum, Samsun, Bursa, Kocaeli ve İstanbul'da  başlatılan 'buz hokeyi' eğitimleri ilk meyvesini verdi.  
 
 
ASP Spor Kulübümüz ve Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu işbirliği ile korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımızın n katılımıyla "Buz Devri Başlıyor" sloganıyla düzenlenen  Buz Hokey Kampı Erzurum’da başladı.
 
Kulübümüzün yürüttüğü çalışmalar sonucunda 8-13 yaş grubundaki buz hokeyi eğitimi alan korunma ve  bakım  altında bulunan   100 çocuğumuz  12 milli takım antrenörünün koordinesinde kampa alındı. 5 Eyül 2017 tarihinde başlayan Kamp  12 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek.
 
 
11 Eylül'de ise 'Buz Devri Başlıyor' sloganıyla Türkiye'nin ilk 'ASP Minikler Buz Hokeyi Şampiyonası' gerçekleştirilecek.
 
Kulübümüz  tarafından gerçekleştirilen bu çalışmalarla  korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımızın kurumsal ve toplumsal rehabilitasyon süreçlerine katkı sağlamak,  profesyonel bir program içinde yetenek ve kabiliyetlerini ileri seviyelere taşıyabilmek  ve  spor bilinç düzeylerini geliştirmek hedeflenmektedir.
 
 
 

ŞAMPİYONADA MİNİK SPORCULARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ…Sonraki Sayfa: Yetişkin Gençler Bocce Ligi Heyecanı Sürüyor...

Önceki Sayfa : “BUZ DEVRİ EĞİTİM PROGRAMI” KAPANIŞ TURNUVASI İLE SONA ERDİ