İçerde dizisi oyuncuları, Ağrı Kız Futbol Takımımız ile Dostluk Maçı Yaptı.


 Ağrı Şubemiz Kız Futbol Takımı  “ İçerde” dizi oyuncuları ve Beşiktaş Kız Futbol Takımı ile yaptıkları gösteri amaçlı müsabaka ile gurur kaynağımız oldu.

Ay Yapım imzalı İçerde dizisi oyuncuları, Bakanlığımız ve   Minik Kalplerle El Ele Derneği (MİKA-DER) ile birlikte Tekirdağ’da  Bakanlığımıza bağlı kurumlarda kalan ve spor yapan engelli, yaşlı, çocuk ve gençlere yönelik hizmet verecek olan  “Mikader İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi” hizmet binası inşasına destek  amacıyla Ağrı Kız  Futbol Takımımız ile gösteri  maçı yaptı.
 
 13.05.2017 tarihinde İstanbul Beşiktaş Çilekli Tesisleri'nde düzenlenen gösteri maçında İçer’de ekibi, Futbol takımımızla kıyasıya mücadele etti.    2. yarıda ise oyuncular BJK Genç Kız Futbol Takımı ile karşılaştı. Maçları sonucunda dostluk kazandı.
 
 MİKADER Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, “Rehabilitasyon merkezi daha evvel de açtığımız bir merkezdi. Bu İçerde-MİKADER adı altında geçecek ve uzun yıllar yaşayacak bir bina olacak” dedi.  Çağatay Ulusoy ise “Böyle güzel bir amaca hizmet etmek çok onur verici. Hem eğleneceğiz, hem de destek olacağız” diye konuştu. Aras Bulut İynemli ise “Umut hepimiz için önemli bir kavram. Biz de minik kalplere, hayallerine ortak olmaya geldik” dedi. 
 
 Futbol Takımımız, karşılaşmadan sonra İÇERDE dizi oyuncularıyla birlikte  sette uzun zaman geçirdi. Futbolcularımız kamera arkasını yakından görme fırsatı buldu. Kız Futbol Takımımız  Mika Der yöneticilerimizle Boğaz Turu yaptı. Etkinliğe Türkiye   Genel Koordinatörümüz Özcan Gül’de katılarak çocuklarımızı yalnız bırakmadı.


http://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/icerde-icerde-ekibi-minik-kalpler-icin-sahaya-cikti/35589


 https://www.youtube.com/watch?v=FtvLRY4kvjk
 
                                               


Sonraki Sayfa: "Milletin Çocukları 15 Temmuz Ruhunu Yaşatacak" KAYAK PROJESİ

Önceki Sayfa : Yetişkin Gençler Bocce Ligi Heyecanı Sürüyor...