"Milletin Çocukları 15 Temmuz Ruhunu Yaşatacak" KAYAK PROJESİ

15 Temmuz gecesi yaşanan hain ve alçak darbe girişimine karşı milletimiz ortaya     koyduğu milli mücadele ruhunu gelecek kuşaklara aktarmak ve toplumsal farkındalığı yükseltmek amacıyla Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü koordinasyonunda, 29 Nisan 2017 tarihinde başta olmak üzere Ankara, Bursa, Muş, Kars, Sivas, Erzurum, Antalya, Bitlis, Isparta, Kayseri illerimizi kapsayan Milletin Çocukları 15 Temmuz Ruhunu Yaşatacak’ sloganıyla bir kayak proje başlatılmıştır.
 
Projenin başlatıldığı illerde eğitimleri devam  eden çocuklarımız 8-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında 8 gün olarak planlanan bir Kayak Eğitim Kampı için Ankara iline davet edileceklerdir. Profesyonel kayak eğitmenleri eşliğinde 12 ay kayak eğitimi sunan Ankara Snowland Kayak Eğitim Merkezinde çocuklarımıza sabah ve akşam seansı olmak üzere günde 4 saat Kayak Eğitimi verilecektir.

Kayak eğitimlerinin yanı sıra, 15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişiminde milli mücadelenin sembolü haline gelen yerlerin çocuklarımıza gösterilmesi ve bu milli mücadele ruhunu yansıtan her türlü görsel ve işitsel anlatım sağlanacaktır.

Proje kapsamında toplam 150 çocuğumuz kayak branşında lisanslı sporcu kimliği kazanacak ve resmi müsabakalara Kulübümüz sporcusu olarak katılacaklar. Sonraki Sayfa: “10 Mayıs Sağlık için Hareket Et Günü” Etkinlikleri İllerimizde Hızla Devam Ediyor…

Önceki Sayfa : İçerde dizisi oyuncuları, Ağrı Kız Futbol Takımımız ile Dostluk Maçı Yaptı.